KALIPLAR VE MONOLİTİK İNŞAATLAR İÇİN AKSESUARLAR

Ortak olalım. Birçok ülke ile ortaklık amacıyla işbirliği yapmaya hazırız
İnşaat malzemesi ve yapı aksesuarı üreticisi/tedarikçisi olarak, sizlere servisimizi sunmaktan onur duyuyor ve sizi işbirliğine davet ediyoruz.

Eğer teklifimiz ile ilgileniyor ve herhangi bir ürün hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. İletişim bilgilerimiz aşağıda yer almaktadır. Sizlere gerekli açıklamaları, özelliklerimizi, sertifikalarımızı ve gerekirse üretim hatlarımızı memnuniyetle ulaştırırız.

Nasıl Çalışıyoruz
1
Yüksek Kalite
Müşterilerimize kaliteli ulaşım sağlamakta ve değer vermekte en başarılı şirketlerden biriyiz. Tüm profesyonellerimiz 5 yıldan fazla ticari tecrübeye sahiptir. Yaptığımız işi seviyoruz.
2
Sağlam Destek
Menajerlerimiz her zaman sorularınızı cevaplamak için hazırdır. İş saatlerinde bizi arayabilirsiniz. Ayrıca kişisel danışmanlık için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.
3
Bireysel Yaklaşım
Şirketimiz her müşterisine özel bireysel yaklaşım ilkesine göre çalışıyor. Bu metod, tüm seviyelerdeki problemleri çözme konusunda bizi başarıya götürüyor.
TÜM ÜLKELERE STOKTA VE SİPARİŞTE

ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz gerekli teknik özelliklere göre uyumlu çalışacak şekilde üretiliyor. Ürünlerimiz sertifikalıdır ve Avrupa standartlarını karşılamaktadır.
Formwork clamps
It is used to connect the formwork system to each other and provide structural rigidity.
from 7 $/pcs
MORE PRODUCTS
SİPARİŞ VERİN VE EN İYİ FİYATI ALIN
YANLIŞ HESAPLAMALAR İÇİN KİŞİSEL BİLDİRİMLER GÖNDERİN
E-mail
İsim
Telefon
İlgilendiğiniz
Yorumlar
Bu formu doldurarak kişisel verilerinize erişime izin vermiş bulunyorsunuz

TESLİMAT

Taşımacılık şirketleriyle olan iyi ilişkilerimiz, herhangi bir ürünü kısa bir zamanda minimum ücretle ulaştırmamızı sağlıyor. Yükleme makinelerimizin kullanımı ve yeterli sayıda personelimizin bulunması da yükleme işlemini güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor.
Click to order
REQUEST
Total: 
Name
E-mail
Telephone
Adress
Comments
İletişim Bilgileri:

Prime Istanbul Residence
Yenibosna Merkez, 1. Asena Sk. No:15,
Kat: 9, Residence no: 923
34197 Bahçelievler/İstanbul

E-mail: info@itm-kalip.com


Tüm fotoğraf, resim ve yazılar ITM KALIP'ın kabiliyetlerini göstermek amacıyla kullanılmıştır, kopyalanması ve ticari amaçla kullanılması yasaktır.